Ahojte, milovníci vánočního shonu a posledních chvil před štědrovečerní večeří! Máme pro vás malý, ale důležitý vánoční příběh: poslední objednávky před Vánoci přijímáme do 20.12.2024, pak naše elfy začnou sečíst vše od stromečků po ozdůbky během inventury. Ale nezoufejte, po svátcích, konkrétně od 8.1.2025, se vrátíme a vaše objednávky budou opět létat ven z dílny rychleji než saně s Rudolfem na čele. Tak neváhejte a posílejte svá přáníčka, aby stihla dorazit dříve než první vločka! 🎄✨

Testování ve firmách

O co se jedná?

Naše přátelská firma Satvamed s.r.o. za pomoci našich kvalitních testů nabízí kompletní servis v rámci testování zaměstnanců firem tzv. na klíč. Postarají se o samotné testování zaměstnanců, administrativu s tím spojenou při dodržení zásad GDPR, vyřeší nakládání s nebezpečným odpadem,  a pro zaměstnavatele zajišťuje potřebné administrativní doložení provedení testování zaměstnanců pro případnou následnou kontrolu orgánů státní správy. Testování zaměstnanců provádí zpravidla 1x týdně. Místo, termín a čas určí po navázání spolupráce po vzájemné dohodě.

Kde? Ostravsko, Frýdecko - Místecko
Za kolik? Vás to nic nestojí! Firma Satvamed s.r.o pokryje veškeré náklady z dotací zdravotní pojišťovny.
Koho? Veškeré firmy nad 50 zaměstnanců. Stačí nás pouze kontaktovat na tel: 739764245 ideálně pak na email: info@levramcorp.cz

Jak testování probíhá?

Do vyčleněných prostor přijíždí odběrový tým. Jeho členové splňují potřebné požadavky. Dle předem společně vyhotoveného seznamu zaměstnanců firmy tito přichází a jsou postupně testováni antigenními testy.

Čím testujeme?

Společnost používá antigenní testy schválené zdravotními pojišťovnami (jedná se o rakouské testy od firmy Dialab), s nimiž mají platnou smlouvu o úhradě zdravotnických služeb a výkonů.

 

Testování zaměstnanců na COVID-19 je hrazeno zdravotními pojišťovnami.

Pro zaměstnavatele tedy zdarma při splnění podmínek (zaměstnanec nesmí být 5 dní předem testován jinde, pozitivita zaměstnance v posledních 3 měsících a zaměstnanec neprodělal očkování proti COVID – 19).