Aktuální doba doručení:
Balíky aktuálně expedujeme ihned po uhrazení.
Dobírky expedujeme tentýž den.
Těšíme se na Vaše objednávky!

AllTest - Test správné funkčnosti štítné žlázy

Novinka
Značka: ALLTEST
299 Kč –17 %
Štitná žláza
299 Kč –17 % 249 Kč 249 Kč / 1 ks
Skladem (500 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
  • Test je schopen diagnostikovat poruchu či sníženou funkci štítné žlázy, která se označuje jako Hypotyreóza
  • Rychlá metoda testování - výsledek do 10 minut
  • Určeno k domácímu použití
     

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL POUŽITÍ

TSH rychlotestovací kazeta je rychlá chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní stanovení TSH v lidské krvi s mezí detekce 5 μIU/mL. Tato analýza poskytuje předběžný diagnostický testovací výsledek a může být použita pro skríning TSH.

SHRNUTÍ

Thyreostimulační hormon (také známý jako tyreotropin, tyreotropní hormon, TSH nebo hTSH pro lidský TSH) je hormon hypofýzy stimulující štítnou žlázu ke tvorbě tyroxinu (T4) a potom trijodotyroninu (T3), které stimulují metabolismus skoro každé tkáně v těle.1 Je to glykoproteinový hormon syntetizovaný a sekretovaný tyreotropními buňkami přední části hypofýzy, který reguluje endokrinní funkce štítní žlázy.2,3 TSH (s poločasem přibližně hodiny) stimuluje štítnou žlázu k sekreci hormonu tyroxinu (T4), který má pouze mírní vliv na metabolizmus. T4 je proměňován na trijodotyronin (T3), který je aktivním hormonem stimulujícím metabolizmus. Přibližně 80% této konverze probíhá v játrech a jiných orgánech a 20% v samotné štítní žláze.1

Měření hladin thyreostimulačního hormonu v krvi je považováno za nejlepší prvotní test pro hypotyrodismus.4 Je důležité poznamenat konstatování panelu pro konsensus subklinických tyroidních chorob: „Neexistuje jedna hladina TSH, při které je klinický zásah vždy buď indikován, nebo kontraindikován. Čím je vyšší TSH, tím závažnější je potřeba léčby. Je důležité uvážit individuálníklinický kontext (např. těhotenství, lipidový profil, ATPO protilátky).“5

TSH rychlotestovací kazeta (plná krev) je rychlý test, který kvalitativně stanovuje přítomnost TSH ve vzorku plné krve s citlivostí 5 μIU/mL.

TSH rychlotestovací kazeta (plná krev) je jednoduchým testem, který využívá kombinaci monoklonálních protilátek k selektivnímu stanovení zvýšených hladin TSH v plné krvi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: