Ahojte, milovníci vánočního shonu a posledních chvil před štědrovečerní večeří! Máme pro vás malý, ale důležitý vánoční příběh: poslední objednávky před Vánoci přijímáme do 20.12.2024, pak naše elfy začnou sečíst vše od stromečků po ozdůbky během inventury. Ale nezoufejte, po svátcích, konkrétně od 8.1.2025, se vrátíme a vaše objednávky budou opět létat ven z dílny rychleji než saně s Rudolfem na čele. Tak neváhejte a posílejte svá přáníčka, aby stihla dorazit dříve než první vločka! 🎄✨

AllTest - Těhotenský test s vysokou citlivostí

Novinka
Značka: ALLTEST
50 Kč –52 %
AllTest - Těhotenský test s vysokou citlivostí
50 Kč –52 % 24 Kč 29 Kč včetně DPH 24 Kč / 1 ks
Skladem (402 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
  • Jednorázový těhotenský test pro zjištění rané fáze těhotenství
  • Test dokáže odhalit těhotenství již 5 – 7 dní po oplodnění
  • Určeno k domácímu testování

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALLTEST Těhotenský test s vysokou citlivostí

HCG těhotenská rychlotestovací kazeta se zvýšenou citlivostí je rychlá chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní stanovení lidského choriového gonadotropinu v lidské moči pro skoré zjištění těhotenství.

Výhody produktu

  • Test využívá kombinaci protilátek včetně monoklonální protilátky proti hCG pro selektivní detekci zvýšených hladin hCG. Analýza probíhá přidáním moči do vzorkové jamky a získáním výsledku pomocí barevných čár.
  • Test obsahuje anti-hCG částice a anti-hCG imobilizované na membráně.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky AllTest, které uvidíte v kategoriích Těhotenské testy, Zdravotnické potřeby a Diagnostické testy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Těhotenské testy.

Doporučené použití

Test a vzorek moči nechte před testováním dosáhnout pokojové teploty (15-30 °C).

  1. Testovací kazetu vyberte z fóliového sáčku a použijte ji okamžitě v průběhu jedné hodiny.
  2. Kapátko držte svisle a naneste 3 plné kapky moči (přibližně 120 µL) do vzorkové jamky testovací kazety a spusťte stopky. Zabraňte zachycení se bublin ve vzorkové jamce. 
  3. Když kazeta začne pracovat, můžete si povšimnout jemně barevný tok přesouvající se přes testovací oblast (T) a kontrolní oblast (C) testovací kazety. Výsledky odečítejte po 3 minutách. Pokud se neobjeví žádná barevná čára, počkejte ještě další minutu. Některé pozitivní výsledky mohou být pozorovány za jednu minutu a méně v závislosti na koncentraci hCG. Výsledky už neodčítejte po 10 minutách
Pozitivní: Objeví se dvě barevné čáry. Jedna barevná čára by se měla nacházet v kontrolní oblasti (C) a další barevná čára by se měla nacházet v testovací oblasti (T). Jedna čára může být světlejší jako ta druhá; nemusí se shodovat. Toto značí, že jste pravděpodobně těhotná.

Negativní: Objeví se jedna barevná čára v kontrolní oblasti (C). Žádná viditelná čára se neobjeví v oblasti testovací čáry (T). Toto značí, že pravděpodobně nejste těhotná.

Neplatný: Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti neobjeví žádná barevná čára, i když se čára objeví v testovací oblasti (T). Měli byste test zopakovat s novou testovací kazetou.

Důležitá upozornění

Před použitím zdravotnického prostředku si pozorně přečtěte návod k použití a uchovávání.

Spotřebujte nejlépe do : datum uvedeno na obalu.

Množství v balení

Balení obsahuje 1 kus

Skladování

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: