Aktuální doba doručení:
Balíky aktuálně expedujeme ihned po uhrazení.
Dobírky expedujeme tentýž den.
Těšíme se na Vaše objednávky!

AllTest - Test mužské plodnosti

Novinka
Značka: ALLTEST
350 Kč –15 %
Plodnost mužská
350 Kč –15 % 299 Kč 299 Kč / 1 ks
Skladem (500 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
  • Test pro spolehlivou detekci mužské plodnosti
  • Přesnost testu - 98,3 %
  • Rychlá metoda testování – výsledek do 5 minut
  • Určeno k domácímu použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL POUŽITÍ

SP-10 rychlotestovací kazeta mužské plodnosti je rychlá chromatografická imunoanalýza pro in vitro kvalitativní stanovení akrosomálního proteinu SP-10 nacházejícího se na spermiích pro určení koncentrace spermii nad nebo pod 15 milionů/mL. Koncentraci spermii je možné použít jako asistenční diagnózu a pro sledování léčebného efektu mužské plodnosti a pro poskytnutí směrování pro reprodukční plánování vhodných párů.

SHRNUTÍ

Koncentrace spermii je jedním z primárních faktorů používaných lékaři při diagnostice mužské plodnosti. Existuje mnoho příčin, proč může být muž neplodný a proto neschopný oplodnit ženské vajíčko během reprodukce. Jeden primárný a nejběžnější důvod je abnormálně nízká produkce životaschopných spermiových buněk. Dalším důvodem může být nadprodukce neaktivních, slabých nebo deformovaných spermiových buněk, velké hladiny jiných buněk ve spermatu, které zabraňují oplodnění nebo jiné fyziologické faktory. Zdravotné nebo fyzické podmínky mohou také interferovat v normální produkcí spermiových buněk, včetně vysokého stresu, probíhající vysoké horečky nebo nemoci prodělané během dvou měsíců před testováním a náhlé změny stravy. Podstoupení tohoto iniciálního skríningového testu bude udávat zda se jedná o produkci nízkého množství spermii.1

Až 15% párů se setkává s neplodností, která je definována jako neschopnost otěhotnění po jednom roce nechráněného, správně načasovaného pohlavního styku. A u 40% párů potýkajících se s neplodností je primární příčinou mužská neplodnost. Protože nízký počet spermii je nejčastější příčinou mužské neplodnosti, je prvním důležitým krokem určení příčiny neplodnosti otestování počtu spermii.

SP-10 rychlotestovací kazeta mužské plodnosti detekuje akrosomální protein SP-10 nacházející se na spermiích. Protože SP-10 je protein specifický pro mužské zárodeční buňky a nenachází se v jiných buňkách. Tento test je vysoce specifický pro spermie a v současnosti se používá pro určení koncentrace spermii ve spermatu a jako pomůcka pro určení příčiny neplodnosti.

SP-10 rychlotestovací kazeta udává pozitivní výsledek, když je koncentrace spermii ve spermatu vyšší jako 15 milionů/mL. Tato hladina je mezinárodně přijímána jako minimální hladina spermii pro normální plodnost.1,2 Nízká koncentrace spermii bude udávat nižší pravděpodobnost početí. Potom se doporučuje navštívit vašeho lékaře, který vám poradí, co je možné udělat pro zlepšení koncentrace spermii.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: