Aktuální doba doručení:
Balíky aktuálně expedujeme ihned po uhrazení.
Dobírky expedujeme tentýž den.
Těšíme se na Vaše objednávky!

AllTest - Test mužské plodnosti

Novinka
Značka: ALLTEST
289 Kč –15 %
MuzskaPlodnost
289 Kč –15 % 247 Kč 247 Kč / 1 ks
Skladem (31 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023
  • Test pro spolehlivou detekci mužské plodnosti
  • Přesnost testu - 98,3 %
  • Rychlá metoda testování – výsledek do 5 minut
  • Určeno k domácímu použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL POUŽITÍ

SP-10 rychlotestovací kazeta mužské plodnosti je rychlá chromatografická imunoanalýza pro in vitro kvalitativní stanovení akrosomálního proteinu SP-10 nacházejícího se na spermiích k určení jejich koncentrace nad nebo pod 15 milionů/mL. Hodnotu koncentrace spermií je možné použít jako doprovodnou diagnostiku, ke sledování léčebného efektu mužské plodnosti a k určení vhodného postupu při párovém reprodukčním plánování.

SHRNUTÍ

Zjištění koncentrace spermií je primárním úkonem využívaným lékaři při diagnostice mužské plodnosti. Jedním z nejběžnějších příčin mužské neplodnosti je  abnormálně nízká produkce životaschopných spermií. Dalším důvodem může být nadprodukce neaktivních, slabých nebo deformovaných spermií, velké hladiny jiných buněk ve spermatu, které zabraňují oplodnění, či jiné fyziologické faktory. Stres, probíhající vysoké horečky nebo nemoci prodělané během dvou měsíců před testováním a náhlé změny stravy mohou u mužů vyvolat neschopnost oplodnit ženské vajíčko.

SP-10 rychlotestovací kazeta mužské plodnosti detekuje akrosomální protein SP-10 nacházející se na spermiích, čímž dojde k určení hladiny spermií. Za pozitivní výsledek hodnotíme koncentraci spermií ve spermatu přesahující 15 milionů/mL. Tato hladina je mezinárodně přijímána jako minimální hladina spermií pro fyziologickou plodnost. Nízká koncentrace spermií udávat nižší pravděpodobnost početí. V tomto případě je vhodné navštívit ošetřujícího lékaře a naplánovat další postup.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: