Ahojte, milovníci vánočního shonu a posledních chvil před štědrovečerní večeří! Máme pro vás malý, ale důležitý vánoční příběh: poslední objednávky před Vánoci přijímáme do 20.12.2024, pak naše elfy začnou sečíst vše od stromečků po ozdůbky během inventury. Ale nezoufejte, po svátcích, konkrétně od 8.1.2025, se vrátíme a vaše objednávky budou opět létat ven z dílny rychleji než saně s Rudolfem na čele. Tak neváhejte a posílejte svá přáníčka, aby stihla dorazit dříve než první vločka! 🎄✨

AllTest - Test na infekci H.Pylori

Novinka
Značka: ALLTEST
190 Kč –65 %
HPylori
190 Kč –65 % 66 Kč 80 Kč včetně DPH 66 Kč / 1 ks
Skladem (60 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

 

 • Testování formou odběru ze stolice
 • Snadné použití – test zvládne každý
 • Rychlá metoda testování – výsledek do 10 minut
 • Určeno k domácímu použití

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALLTEST H.Pylori antigenní testovací kazeta

Gastritida a peptický vřed? Příčinou může být infekce H. pylori Pro samotestování. Bakterií H. pylori je nakažena minimálně polovina světové populace, což z ní činí nejrozšířenější infekci na světě. H. pylori antigenní rychlotestovací kazeta (stolice) je rychlá chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní stanovení H. pylori ve vzorcích lidské stolice, která poskytuje výsledky v průběhu 10 minut.

Výhody produktu

 • Výsledky do 10 minut.
 • Test využívá protilátky proti specifické proti antigenům H. pylori pro selektivní stanovení H. pylori ve vzorcích lidské stolice.
Vyzkoušejte také další výrobky značky AllTest, které naleznete v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Doporučené použití

H. pylori je malá bakterie spirálovitého tvaru, která žije na površích žaludku a duodena. Je součástí etiologie mnohých gastrointestinálních chorob včetně duodenálního a žaludečního vředu, nevředové dyspesie, a aktivní a chronické gastritidy. K diagnóze H. pylori u pacientů se symptomy gastrointestinální choroby se používají jak invazivní tak i neinvazivní metody. Drahé a od vzorku závislé invazivní metody zahrnují duodenální biopsii následovanou ureázovým testem (předpokládaná), kultivací nebo histologickým barvením.

Velice běžným přístupem při diagnostice infekce H. pylori je serologická identifikace specifických protilátek u infikovaných pacientů. Hlavním omezením serologického testu je jeho neschopnost rozlišení současných a minulých infekcí. Protilátky mohou být přítomny v séru pacienta dlouho dlouze po vymýcení mikroorganizmů. Testování HpSA (H. pylori antigen ze stolice) získává na popularitě při diagnostice infekce H. pylori a i při monitoringu efektivity léčby infekce H. pylori. Studie zjistily že více než 90% pacientů s duodenálním vředem a 80% pacientů se žaludečním vředem je infikovaných H. pylori.

Před vykonáním testu musí být vzorek stolice odebrán podle níže uvedených pokynů.
 1. 1. Umyjte si ruce mýdlem a opláchněte čistou vodou.
 2. 2. Pro odběr vzorků stolice: Vzorek stolice je třeba odebrat pomocí papíru pro odběr stolice nebo čistých odběrových nádob. Papír pro odběr stolice použijte prosím tak, aby nedošlo ke kontaminaci. Dbejte na to, aby vzorek ani okraj papíru obsahující vzorek nepřišel do styku s kontaminujícími objekty včetně čisticích prostředků.
 3.  Pro zpracování vzorků: Odkruťte víčko zkumavky pro odběr vzorku. Potom náhodně zapíchněte aplikátor pro odběr vzorku do vzorku stolice na alespoň 3 různých místech. Nenabírejte vzorek stolice. Našroubujte a upevněte víčko na zkumavka pro odběr vzorku. Potom zkumavkou silně zatřeste pro promíchání vzorku s extrakčním pufrem.
 4. Sáček s testovací kazetou nechte před testováním dosáhnout pokojové teploty. Testovací kazetu vyberte z fóliového sáčku a použijte ji co nejdříve.Nejlepší výsledky budou dosaženy, pokud se testování vykoná okamžitě po otevření fóliového sáčku.
 5. Otevřete víčko zkumavky pro odběr vzorku a zlomte špičku. Obraťte zkumavku pro odběr vzorku a naneste 2 plné kapky extrahovaného vzorku do vzorkové jamky (S) testovací kazety a spusťte stopky. Zabraňte zachycení se bublin ve vzorkové jamce (S).
 6. Výsledky odečítejte po 10 minutách. Výsledky už neodčítejte po 20 minutách
Pozitivní: Objeví se dvě barevné čáry. Objeví se jak T (testovací) tak i C (kontrolní) čára. Tento výsledek znamená přítomnost antigenu H. pylori ve stolici, a že byste měli navštívit lékaře. *POZNÁMKA: Intenzita barvy v oblasti testovací čáry (T) se bude lišit v závislosti od koncentrace antigenu H. pylori přítomného ve vzorku. Proto jakýkoli odstín barvy v oblasti testovací čáry (T) má být považován za pozitivní.

Negativní: Objeví se jedna barevná čára v oblasti kontrolní čáry (C). Žádná čára se neobjeví v oblasti testovací čáry (T). Tento výsledek znamená, že nebyla zjistitelná přítomnost antigenu H. pylori ve stolici

Neplatný: Nejpravděpodobnějšími příčinami neobjevení se kontrolní čáry jsou nedostatečný objem vzorku anebo nesprávné techniky postupu. Zkontrolujte postup a zopakujte měření s novým testem. Pokud problémy přetrvávají, přestaňte testovací kit okamžitě používat a kontaktujte svého lokálního distributora.

Důležitá upozornění

Před použitím zdravotnického prostředku si pozorně přečtěte návod k použití a uchovávání.

Spotřebujte nejlépe do : datum uvedeno na obalu.

Množství v balení

Balení obsahuje:
 • Testovací kazeta
 • Zkumavka pro odběr vzorku s extrakčním pufrem
 • Příbalový leták
 • Papír pro odběr stolice

Skladování

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: