Aktuální doba doručení:
Balíky aktuálně expedujeme ihned po uhrazení.
Dobírky expedujeme tentýž den.
Těšíme se na Vaše objednávky!

AllTest - FSH test pro detekci menopauzy 2ks

Novinka
Značka: ALLTEST
90 Kč –18 %
Menopauza
90 Kč –18 % 74 Kč 74 Kč / 1 ks
Skladem (23 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023
  • Test slouží pro snadnou detekci menopauzy.
  • Vysoká přesnost testu - 99,9 %.
  • Rychlá metoda testování - výsledek do 3 minut.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL POUŽITÍ: 

FSH rychlotestovací kazeta (moč) je rychlá chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní stanovení folikuly stimulujícího hormonu (FSH) v moči pro použití jako pomůcky při zjištění menopauzy. 

SHRNUTÍ A PRINCIP: 

Menopauza je trvalé zastavení se menstruace, ale běžně není vědecky diagnostikována až do roku od zastavení se menstruace ženy. Doba vedoucí k menopauze a 12 následujících měsíců je známá jako perimenopauza. Mnoho žen pociťuje v této době symptomy zahrnující návaly tepla, nepravidelný menstruační cyklus, poruchy spánku, vaginální suchost, ztrátu vlasů, neklid a změny nálad, krátkodobou ztrátu paměti a vyčerpanost. Nástup perimenopauzy je zapříčiněn změnami hladin hormonů v ženském těle, které regulují menstruační cyklus. Jak tělo produkuje méně a méně estrogenu, zvyšuje produkci folikuly stimulujícího hormonu (FSH), který normálně reguluje vývoj ženských vajíček. 

Proto testování může testování FSH pomáhat určit, zda je žena v perimenopauzálním stádiu. Když žna ví, že je perimenopauzální, může učinit vhodné kroky pro udržení zdravého těla a vyhnutí se zdravotním rizikům spojeným s menopauzou, které zahrnují osteoporózu, zvýšený krevní tlak a cholesterol a zvýšené riziko srdečných chorob. 

FSH rychlotestovací kazeta rychlá, jednokroková imunoanalýza s laterálním tokem pro kvalitativní stanovení FSH v moči pro umožnění zjištění menopauzy. 

Test využívá kombinaci protilátek včetně monoklonálních anti-FSH protilátek pro selektivní detekci zvýšených hladin FSH. 

REAGENCIE: 

Test obsahuje anti-FSH částice a anti-FSH imobilizované na membráně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: