Ahojte, milovníci vánočního shonu a posledních chvil před štědrovečerní večeří! Máme pro vás malý, ale důležitý vánoční příběh: poslední objednávky před Vánoci přijímáme do 20.12.2024, pak naše elfy začnou sečíst vše od stromečků po ozdůbky během inventury. Ale nezoufejte, po svátcích, konkrétně od 8.1.2025, se vrátíme a vaše objednávky budou opět létat ven z dílny rychleji než saně s Rudolfem na čele. Tak neváhejte a posílejte svá přáníčka, aby stihla dorazit dříve než první vločka! 🎄✨

AllTest - FSH test pro detekci menopauzy 2ks

Novinka
Značka: ALLTEST
90 Kč –45 %
Menopauza
90 Kč –45 % 49 Kč 59 Kč včetně DPH 49 Kč / 1 ks
Skladem (29 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
  • Test slouží pro snadnou detekci menopauzy.
  • Vysoká přesnost testu - 99,9 %.
  • Rychlá metoda testování - výsledek do 3 minut.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALLTEST FSH Test pro detekci menopauzy 2 kusy

Menopauza je trvalé zastavení se menstruace, ale běžně není vědecky diagnostikována až do roku od zastavení se menstruace ženy. Doba vedoucí k menopauze a 12 následujících měsíců je známá jako perimenopauza. Mnoho žen pociťuje v této době symptomy zahrnující návaly tepla, nepravidelný menstruační cyklus, poruchy spánku, vaginální suchost, ztrátu vlasů, neklid a změny nálad, krátkodobou ztrátu paměti a vyčerpanost. Nástup perimenopauzy je zapříčiněn změnami hladin hormonů v ženském těle, které regulují menstruační cyklus.

Výhody produktu

  • Test využívá kombinaci protilátek včetně monoklonálních anti-FSH protilátek pro selektivní detekci zvýšených hladin FSH.
  • Test obsahuje anti-FSH částice a anti-FSH imobilizované na membráně.

Zkuste také ostatní výrobky značky AllTest, které jsou v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy

Doporučené použití

Jak tělo produkuje méně a méně estrogenu, zvyšuje produkci folikuly stimulujícího hormonu (FSH), který normálně reguluje vývoj ženských vajíček.1-3 Proto testování může testování FSH pomáhat určit, zda je žena v perimenopauzálním stádiu. Když žena ví, že je perimenopauzální, může učinit vhodné kroky pro udržení zdravého těla a vyhnutí se zdravotním rizikům spojeným s menopauzou, které zahrnují osteoporózu, zvýšený krevní tlak a cholesterol a zvýšené riziko srdečných chorob.4,5 FSH rychlotestovací kazeta rychlá, jednokroková imunoanalýza s laterálním tokem pro kvalitativní stanovení FSH v moči pro umožnění zjištění menopauzy.

Test a vzorek moči a/nebo kontroly nechte před testováním dosáhnout pokojové teploty (15-30 °C).

  1. Určete den začetí testování. (viz výše uvedenou sekci „KDY ZAČÍT TESTOVAT“)
  2. Před otevřením přiveďte sáček na pokojovou teplotu. Testovací kazetu vyberte z uzavřeného sáčku a použijte ji okamžitě v průběhu jedné hodiny.
  3. Testovací kazetu položte na čistý a rovný povrch. Vzorkové kapátko držte svisle a naneste 3 kapky moči (přibližně 120 µL) do vzorkové jamky testovací kazety a spusťte stopky. Zabraňte zachycení se bublin ve vzorkové jamce. Viz obrázek níže.
  4. Vyčkejte na zobrazení se barevných čar. Výsledky odečítejte po 3 minutách. Výsledky už neodčítejte po 10 minutách.

Pozitivní: Jsou viditelné dvě čáry a čára v oblasti testovací čáry (T) je stejná nebo tmavší jako čára v oblasti kontrolní čáry (C). Pozitivní výsledek znamená, že hladina FSH je vyšší jako normální. Zaznamenejte si výsledky a použijte níže uvedenou tabulku pro jejich interpretaci.

Negativní: Jsou viditelné dvě čáry ale čára v oblasti testovací čáry (T) je světlejší jako čára v oblasti kontrolní čáry (C), nebo se v oblasti testovací čáry (T) nenachází žádná čára. Negativní výsledek znamená, že hladina FSH není teď zvýšena. Zaznamenejte si výsledky a použijte níže uvedenou tabulku pro jejich interpretaci.

Neplatný: Neobjeví se kontrolní čára. Nejpravděpodobnějšími příčinami neobjevení se kontrolní čáry jsou nedostatečný objem vzorku anebo nesprávné techniky postupu. Zkontrolujte postup a zopakujte měření s novým testem. Pokud problémy přetrvávají, přestaňte testovací kit okamžitě používat a kontaktujte svého lokálního distributora.

Důležitá upozornění

Před použitím zdravotnického prostředku si pozorně přečtěte návod k použití a uchovávání.

Spotřebujte nejlépe do : datum uvedeno na obalu.

Množství v balení

Balení obsahuje 2 kusy.

Skladování

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: