Aktuální doba doručení:
Balíky aktuálně expedujeme ihned po uhrazení.
Dobírky expedujeme tentýž den.
Těšíme se na Vaše objednávky!

AllTest - Test na nedostatek železa v těle

Novinka
Značka: ALLTEST
299 Kč –17 %
Feritin
299 Kč –17 % 249 Kč 249 Kč / 1 ks
Skladem (500 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
  • Ferritin test zjišťuje množství uloženého železa v lidském těle nebo množství železa, které může tělo ihned využít
  • Rychlá metoda testování – výsledek do 10 minut
  • Určeno k domácímu použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL POUŽITÍ

Feritin rychlotestovací kazeta je rychlá chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní stanovení feritinu v lidské krvi z prstu s mezí detekce 30 ng/mL.

SHRNUTÍ

Anemie zapříčiněná nedostatkem železa je početně zastoupena u dětí a žen všech věkových skupin ale hlavně u žen, které mají pořád menstruaci (alespoň 20% trpí nedostatkem železa). Hlavními příznaky jsou bledost, únava, bolesti hlavy, zrychlený tep, nebo dýchavičnost během cvičení. Mohou nastupovat postupně a nebýt pozorovány. Nedostatek železa nastává, když krev neobsahuje dostatek červených krvinek a tím nízké hladiny hemoglobinu, který je hlavním proteinem zapojeným v transportu kyslíku v celém těle. Důležitou součástí hemoglobinu je železo.

Nedostatek železa, ke kterému může dojít v průběhu těhotenství, růstu, v případech nedostatečného příjmu železa, neadekvátní absorpce nebo ztráty krve (menstruace, abnormálmní krvácení, vředy, atd) má závažné vlivy na zdraví.

Nízký feritin může také ukazovat na hypothyroidismus, nedostatek vitaminu C nebo celiakii. Nízké hladiny feritinu bývají pozorované u některých pacientů se syndromem neklidných nohou, ne nutně spojeným s anemii, ale třeba kvůli nízkým zásobám železa kvůli anemii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: