Aktuální doba doručení:
Balíky aktuálně expedujeme ihned po uhrazení.
Dobírky expedujeme tentýž den.
Těšíme se na Vaše objednávky!
Značka: V-Chek

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test 20ks

1 690 Kč 2 290 Kč Sleva 26 % 85 Kč / 1 ks
Na dotaz

Tento „lízátkový test“ můžete provádět sami doma, na pracovišti, ve škole, vlastně kdekoliv. Stačí ho vložit do úst, poté zacvaknout do pouzdra a během 15 minut se dozvíte výsledek. V Rakousku se stal naprostým hitem a konečně je k dispozici i v ČR. V tomto balení je 20 kusů.

Kategorie: Antigenní testy
Položka byla vyprodána…

Rychlý a šetrný test ke kvalitativní detekci antigenu nukleokapsidového proteinu SARS-CoV-2. Je určený k použití při podezření na onemocnění COVID-19, během prvních 7 dnů od nástupu příznaků. V-Chek Rapid Test 2019-nCoV Ag Saliva Card je neinvazivní a komfortní. Provádí se ze vzorku slin odebraných pouze vložením tamponu do úst. Tento šetrný způsob zpřístupňuje testování dětem, osobám, které mají potíže s odběrem vzorku z nosohltanu či pacientům s kognitivními poruchami. Použití testu je velmi jednoduché. Výtěrový tampon se vkládá přímo do testovací karty, a tak k provedení testu není třeba zkumavka. Výsledek získáte za 15 minut. Testovací karta je určena jak pro profesionální použití, tak k domácímu testování, či testování ve firmách*.

Neinvazivní metoda vyšetření antigenu SARS-CoV-2

 • bezbolestný a jednoduchý odběr vzorku
 • odběr slin pouze vložením tamponu do úst
 • komfortní řešení pro děti i seniory
 • jednoduché a praktické použití
 • výsledek za 15 minut

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card1

 

Použití

 • Před provedením testu 2 hodiny nejezte ani nepijte! K testování je vhodný jakýkoli vzorek slin, ale doporučuje se vzorek slin odebraný ráno před vypláchnutím úst, jídlem nebo pitím.
 • Vložte houbičku na konci výtěrového tampónu do úst a nechte ji přirozeně nasáknout slinami. Nestlačujte houbičku jazykem a nekousejte do ní.
 • Jakmile je houbička plně nasycená, indikátor zmodrá. Vyjměte výtěrový tampón z úst.
 • Vložte výtěrový tampón s odebraným vzorkem do držáku testovací karty a zatlačte směrem dolů. (Výstupek na konci tampónu vložte do otvoru v držáku testovací karty.)

Výsledek odečtěte po 15 minutách

Odečtení výsledku po méně než 15 minutách může vést k falešně negativnímu výsledku. Odečtení výsledku po více než 15 minutách může vést k falešně pozitivnímu výsledku.

Upozornění

 • Před použitím testu si pečlivě přečtěte příbalový leták.
 • Při odběru, manipulaci, skladování a likvidaci vzorků od pacientů a použitých komponent testu dodržujte příslušná opatření. Noste vhodný ochranný oděv, rukavice a ochranu očí/obličeje. Testování provádějte v řádně větraném prostoru. Po provedení testu si důkladně umyjte ruce. Postup odběru a manipulace s vzorky vyžadují zvláštní školení a poučení.
 • Testovací karty a výtěrové tampony nepoužívejte opakovaně.
 • Nepoužívejte testovací karty a/nebo materiály, které jsou poškozené, nebo které spadly na zem. Nesprávný odběr, skladování a přeprava vzorků může vést k nesprávným výsledkům testu.
 • Nikdy neotevírejte fólii a nevystavujte testovací kartu okolnímu prostředí, dokud není připravena k okamžitému použití. K získání přesných výsledků nepoužívejte testovací kartu, která nebyla v obalu.
 • K získání přesných výsledků nepoužívejte příliš viskózní vzorky nebo vzorky, ve kterých je krev.
 • Zjištěný původce nemusí být jednoznačnou příčinou nemoci. Negativní výsledky by měly být považovány za předpokládané a nevylučují infekci 2019-nCoV. Měly by být brány v úvahu v souvislosti s nedávným vystavením pacienta riziku nákazy, jeho anamnézou a přítomností klinických příznaků a symptomů shodných s COVID-19 a v případě potřeby by měly být potvrzeny molekulárním testem.

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card

*Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. lze testy V-Chek Rapid Test 2019-nCoV Ag Saliva Card používat pro sebetestování laickou veřejností: Upozornění pro odběratele: Odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Upozornění pro laickou veřejnost: Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně pokynů. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Nepříznivou událost, ke které během používání výrobku dojde, hlaste Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení